wallmans i Cirkusbygningen

kontakt

WALLMANS I CIRKUSBYGNINGEN 

Jernbanegade 8
1608 København V.
Danmark
Tlf: +45 3316 3700

FIND VEJ

VIGTIG INFORMATION

Wallmans Dinnerparty kan opleves igen fra 27. august 2021.

WALLMANS CUSTOMER CARE

Wallmans Customer Care har åbent for billetsalg, køb af gavekort og andre henvendelser følgende dage:

Mandag – fredag: 10.00 – 14.00
Lørdag: Lukket
Søndage og helligdage
: Lukket

OBS! Den 26. juli holder vi lukket pga. systemopdatering.

Ansatte i Cirkusbygningen

FOR BILLETRESERVATION

Customer Care

Telefon: 3316 3700, tryk 1
Mail: wecare@wallmans.com
Online: Wallmans online booking

Wallmans Customer Care tager også imod forespørgsler for grupper og større selskaber. Udfyld en forespørgsel her.

EJENDOMSINSPEKTØR

Lost & found

Har du glemt noget i forbindelse med Wallmans Dinnerparty eller et andet særarrangement i Cirkusbygningen? Kontakt ejendomsinspektør, Leif Andersen på leif.andersen@wallmans.com.

ØVRIGE HENVENDELSER

Leje af Cirkusbygningen

For eksklusiv leje af Cirkusbygningen til konferencer og events (ikke Wallmans Dinnerparty) kontakt venligst:
Telefon: 3316 3700, tryk 2
Mail: event@cirkusbygningen.dk
Website: cirkusbygningen.dk

LEDIGE STILLINGER

Vil du gerne være en del af Wallmans i Cirkusbygningen? Se ledige stillinger her.

RIS / ROS

Din mening vigtig for os. Derfor kan du via dette link sende os ris/ros fra din oplevelse hos Wallmans i Cirkusbygningen. Vi tager alle henvendelser seriøst, hvorfor vi vil bede dig om at henvende dig med din feedback senest 5 dage efter oplevelsen. På den måde kan vi imødekomme eventuelle problemer hurtigst muligt. Vi vil efterfølgende vende tilbage med svar inden for senest 10 arbejdsdage.

KONTAKTPERSONER

økonomi & administrationschef, Jan Holmnæs

Jan Holmsnæs
Økonomi- & Administrationschef
+45 3316 3700

Johan Espeland
Creative Director
+45 3316 3700
johan.espeland@wallmans.com

Kvindelig ansat i marketing

Kristine Andersen
Marketing- & PR-chef
+45 3316 3700 kristine.andersen@wallmans.com

Marlene Sønderhaug

Marlene Sønderhaug
Head of Conference & Event
+45 3316 3700
marlene.sonderhaug@cirkusbygningen.dk

Michael Baun

Michael Baun
Head of Customer Care
+45 3316 3700
michael.baun@wallmans.com

Petra Andersson

Petra Andersson
Restaurantchef
+45 3316 3700
petra.andersson@wallmans.com

Sven Nestor

Sven Nestor
Køkkenchef
+45 3316 3700
kockar.dk@wallmans.com

Mandelig ansat i teknik

Erik Carnemalm
Head of Tech / IT
+45 3316 3700
erik.carnemalm@wallmans.com